pasirinkimo pirkti sandoris

pasirinkimo pirkti sandoris
pasirinkimo pirkti sandoris statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Sandoris, pagal kurį už tam tikrą mokestį įsigyjama teisė, bet ne įsipareigojimas ateityje už nustatytą kainą pirkti prekes, valiutą arba kitą finansinį turtą. atitikmenys: angl. call option šaltinis Lietuvos Respublikos finansų ministro 2008 m. birželio 27 d. įsakymas Nr. 1K-223 „Dėl viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės 17-ojo standarto patvirtinimo“ (Žin., 2008, Nr. 76-3020); Lietuvos Respublikos finansų ministro įsakymo „Dėl Išvestinių ir kitų finansinių priemonių buhalterinės apskaitos valstybės ižde tvarkymo taisyklių patvirtinimo“ projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем решить контрольную работу

Look at other dictionaries:

  • pasirinkimo parduoti sandoris — statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Sandoris, pagal kurį už tam tikrą mokestį įsigyjama teisė, bet ne įsipareigojimas ateityje už nustatytą kainą parduoti prekes, valiutą arba kitą finansinį turtą …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • pasirinkimo sandoris — statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis 1. Sandoris, pagal kurį už tam tikrą mokestį įsigyjama teisė, bet ne įsipareigojimas ateityje už nustatytą kainą pirkti arba parduoti prekes, valiutą arba kitą… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • put option — pasirinkimo parduoti sandoris statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Sandoris, pagal kurį už tam tikrą mokestį įsigyjama teisė, bet ne įsipareigojimas ateityje už nustatytą kainą parduoti prekes,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • call option — pasirinkimo pirkti sandoris statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Sandoris, pagal kurį už tam tikrą mokestį įsigyjama teisė, bet ne įsipareigojimas ateityje už nustatytą kainą pirkti prekes, valiutą… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • option — pasirinkimo sandoris statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis 1. Sandoris, pagal kurį už tam tikrą mokestį įsigyjama teisė, bet ne įsipareigojimas ateityje už nustatytą kainą pirkti arba parduoti prekes …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”